| Naam | 316 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 316 |
| Kleur | Strook |
| Dikte | 0.25mm8mm |
| Naam | SUS304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koude Rolling |
| Graad | SUS304 |
| Kleur | Grijs |
| Dikte | 0.8mm |
| Naam | 316 Roestvrij staalbar |
|---|---|
| Overdosis | 50 mm |
| Lange | 6000 mm of op basis van de behoeften van de klant |
| Toepassing | Decoratie, de Bouw |
| Type | Gebaseerd op de behoeften van de klant |
| Naam | 316 H-balk van roestvrij staal |
|---|---|
| Specificaties | 100*100*6*8 |
| Verpakking | Op maat |
| Toepassing | Bouw |
| Kleur | Slipper |
| Naam | 304L roestvrij staal ronde bar |
|---|---|
| Overdosis | 28 mm |
| Toepassing | Vervorming |
| Kleur | Donkere zilver |
| Techniek | Geborsteld |
| Naam | SUS201 rollen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Graad | SUS201 |
| Kleur | Natuurlijke kleur grijs |
| Dikte | 1 mm |
| Naam | 304L de Bar van de roestvrij staalhoek |
|---|---|
| Dikte | 5 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Toepassing | opslagrek |
| Kleur | Natuurlijke |
| Naam | 316 Bar van de Roestvrij staalhoek |
|---|---|
| Dikte | 5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Toepassing | Woningbouw |
| Kleur | Donkere splinter |
| Naam | Hoekstang van 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte | 6 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Toepassing | Industriebouw |
| Kleur | Natuurlijke kleur |
| Naam | 304L roestvrij staal h-balk |
|---|---|
| Specificaties | 125*60*6*8 |
| Verpakking | aangepaste verpakking |
| Toepassing | Gebouw |
| Kleur | Natuurlijke splinter |