| Naam | 201 roestvrij staalbar |
|---|---|
| Overdosis | 40 mm |
| Toepassing | Decoratie, de Bouw |
| Kleur | Natuurlijke |
| Techniek | 8K |
| Naam | 410 roestvrij staalbar |
|---|---|
| Overdosis | 45 mm |
| Toepassing | Meubelstukken |
| Kleur | Grijs |
| Techniek | spiegel |
| naam | De Buis 310S van de roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Techniek | Als vereiste |
| Muurdikte | SCH10 |
| Graad | 316L |
| Lange | Aanpassing |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Behandeling | Het ontharden, het Inleggen, het Oppoetsen |
| Verpakking | Standaardpakket voor zeevaart bij uitvoer |
| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Spiegel |
| Dikte | 3 mm |
| Naam | 201 roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Muurdikte | 3.91mm |
| Rang | 201 |
| Lengte | 6m |
| Naam | 201 de Vierkante Bar van het BEDELAARSroestvrije staal |
|---|---|
| Specificatie | 50*50mm |
| Gebruik | decoratie |
| Oppervlakte | BA |
| Rang | 201 |
| Naam | 201 roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Muurdikte | 3.68mm |
| Rang | 201 |
| Lengte | 6m |
| Naam | ss draadkabel |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Dikte | Op verzoek van de klant |
| standaard | ENGELS GB ASTM |
| Toepassing | Fabrieksgebruik |
| Naam | Roestvrij staalstrook 304 |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | 2B of natuurlijk |
| Dikte | 0.1mm |