| Naam | I-balk van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte | 5.5 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Toepassing | Bouw |
| Verwerkingsdienst | Snijden |
| naam | Het roestvrije staalpijpen van SS304 Heatchange |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Dikte | 5mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| Naam | Draad van roestvrij staal van de 400-serie |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken Opgepoetste beschikbaar |
| Dikte | 3 mm 4 mm |
| standaard | ASTM GB EN |
| Toepassing | Industriële sector |
| Naam | de draad van de roestvrij staalkabel |
|---|---|
| Techniek | Beschikbaar Pools |
| Dikte | 6mm 8mm |
| standaard | ASTM-EN |
| Toepassing | De industriegebruik |
| Naam | 316L roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Dikte | zoals nodig |
| standaard | ASTM SUS ASME |
| Toepassing | De industriegebruik |
| Naam | Austenitisch roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken Opgepoetste beschikbaar |
| Diameter | productie op basis van behoeften |
| standaard | SUS ASTM |
| Toepassing | Vervaardiging van onderdelen |
| Naam | Duplex draad van roestvrij staal 2205 2507 |
|---|---|
| Techniek | Duplex |
| Diameter | productie op basis van de behoeften van de klant |
| standaard | ASTM |
| Toepassing | Industriële machinebouw |
| Naam | 316 roestvrij staal ronde bar |
|---|---|
| Overdosis | 30 mm |
| Lange | 6000 mm of op maat |
| Toepassing | De bouw, de industrie |
| Type | Op maat |
| Naam | Roestvrij staal Vlak vierkant zeshoek |
|---|---|
| Overdosis | Op maat |
| Toepassing | Meubelstukken |
| Kleur | Natuurlijk Grijs |
| Techniek | 8K spiegel |
| Naam | 321 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 321 |
| Kleur | Strook |
| Dikte | 0.25mm8mm |