| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Staalklasse | 304 / 304L |
| Kleur | Spiegel |
| Dikte | 0.3mm |
| Naam | 304 de Hexuitdraaibar van het BEDELAARSroestvrije staal |
|---|---|
| Specificatie | 12mm |
| Gebruik | decoratie |
| Oppervlakte | BA |
| Rang | 304 |
| naam | Het roestvrije staal plateert 321 Inox-Bladen |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 12mm |
| Rang | 321 |
| Techniek | No.1 oppervlakte |
| Naam | 310S roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 310S |
| Kleur | Helder |
| Dikte | 0.25mm13mm |
| Naam | 410 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Warmgewalst |
| Rang | 410 |
| Kleur | Strook |
| Dikte | 3mm14mm |
| Naam | 316L roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Technische | koudgewalst |
| Graad | 316L |
| Kleur | splinter |
| Dikte | 0.25mm8mm |
| Naam | 430 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 430 |
| Kleur | Natuurlijke Kleur |
| Dikte | 0.25mm14mm |
| Naam | 309S roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 60mm |
| Rang | 309s |
| Lengte | 12M |
| Naam | Roestvrij staal 304 Dakgoot |
|---|---|
| Specificatie | 1.5*1219mm |
| Gebruik | De industriegoot |
| oppervlakte | 2B |
| Rang | 304 |
| naam | 8K roestvrij staal316l Platen |
|---|---|
| Techinical | Opgepoetst |
| Dikte | Aangepast |
| Rang | 316L |
| Techniek | 8K verwerkt |