| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Geborsteld |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Haarlijnpatroon |
| Dikte | 2.5 MM. |
| Naam | 304 roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 2mm100mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 304 roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | No.1 |
| Naam | 304 roestvrij staal u-Straal |
|---|---|
| Hoogte | 63mm |
| Beenbreedte | 40mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 304 |
| Naam | Koudgewalst 316 roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 50 mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Dikte | Op maat |
| Grade | SS316 |
| Proces | Gedrukt, Patroon, |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Vorm | Blad |
| Levering | 3-5 dagen |
| certificaat | ISO, SGS, BV, enz. |
| naam | Het roestvrije staal plateert 304 |
|---|---|
| Techinical | Aangepaste Beschikbaar |
| Dikte | 4mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | Op maat |
| Naam | plaat/plaat van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 20 mm |
| Graad | 304 |
| Toepassing | Bouw |
| Naam | 50 mm 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 50 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als Verzoek van de Klant |