| Naam | 310S roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 9mm |
| Rang | 310S |
| Lengte | 12M |
| Naam | Ronde staaf van koolstofstaal |
|---|---|
| Overdosis | 42 mm |
| Lange | Op maat of 6000 mm |
| Toepassing | Bouw, bouw |
| Type | Volgens de behoeften van de klant |
| Naam | de bar van de koolstofstaalhoek |
|---|---|
| Dikte | 5 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Toepassing | Bouw, de Bouw |
| Graad | ASTM A36 |
| Naam | Koolstofstaal hoekstaal |
|---|---|
| Dikte | 6 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Toepassing | Zoals vereist |
| Verwerkingsdienst | Buigwerk, lassen, steken, ontwikkelen, snijden |
| Naam | H-balk van koolstofstaal |
|---|---|
| Toepassing | Medisch hulpmiddel |
| Verwerkingsdienst | Snijden |
| Techniek | Koud of warm gewalst |
| Standaard | ASTM GB |
| Naam | 20# naadloze Staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 5mm |
| Rang | 20# |
| Toepassing | Industrie |
| Naam | Q235B naadloze Staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | het hete rollen |
| Dikte | 6mm |
| Rang | Q235B |
| Toepassing | De industriepijpen |
| Naam | 201 roestvrij staal buizen naadloos |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Wanddikte | 3 mm |
| Graad | 201 |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | 316L roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| OD | 20mm |
| Lengte | 6000mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 316L |
| Eindtype | norm of als verzoek |
|---|---|
| Diameter | 6-1200 mm |
| Vormingsmethode | gelast of naadloos |
| Temperatuurbepaling | Standaard |
| Wanddikte | 0.8100mm |