| naam | Roestvrij staal316l Vierkante Pijpen |
|---|---|
| Techniek | als vereiste |
| Muurdikte | Aangepast |
| Rang | 316L |
| Lengte | Aanpassing |
| naam | 316l roestvrij staalpijpen en montage |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken Opgepoetste beschikbaar |
| Muurdikte | 3mm |
| Rang | 316L |
| Lengte | als verzoek van de cliënt |
| naam | SS pijpen 316L |
|---|---|
| Techniek | Hairline of Opgepoetst |
| Muurdikte | Als vereiste cliënt |
| Rang | 316L |
| Lengte | 6000 mm |
| Naam | 201 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Gekoeld |
| Wanddikte | 3 mm |
| Graad | 201 |
| Lange | Aanpassing |
| Naam | 201 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Wanddikte | 8 mm |
| Graad | 201 |
| Lange | zoals gevraagd |
| Naam | SUS202 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | 2B |
| Graad | SUS202 |
| Kleur | Natuurlijk Grijs |
| Dikte | 2 mm |
| Naam | 316 Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | nr. 1 |
| Graad | 316 |
| Kleur | Natuurlijke splinter |
| Dikte | 1.4 mm |
| Naam | 316Ti roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | NO1 warmgewalst |
| Graad | 316Ti |
| Kleur | Slipper |
| Dikte | 1.5 mm |
| Naam | SUS316LN roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Techniek | No1 of koud gewalst |
| Graad | SUS316LN |
| Kleur | Natuurlijke Zwarte |
| Dikte | Op maat |
| Naam | 321 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 321 |
| Kleur | zilver of zwart |
| Grootte | Als behoeften |
| Certificering | MTC ISO Available |