| naam | De pijpen 316L van de roestvrij staalnaald |
|---|---|
| Techniek | Naaldpijpen |
| Muurdikte | 1MM |
| Rang | 316L |
| Lengte | 6 meters |
| Naam | 201 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Graad | 201 |
| Kleur | Zilveren Grijs |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Naam | SS201 rollen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Graad | 201 |
| Kleur | Natuurlijke kleur grijs |
| Dikte | 0.8mm 1mm |
| Naam | Strips van roestvrij staal 201 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Graad | 201 |
| Kleur | wit zilver |
| Dikte | 1.2 mm 1,5 mm |
| Naam | 400-serie roestvrijstalen strips spoelen |
|---|---|
| Techniek | Gekoeld |
| Graad | 410 420 430 |
| Kleur | Natuurlijk Grijs |
| Dikte | 0.18mm |
| Naam | 430 Chinese roestvrijstalen spoelen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst en geborsteld |
| Graad | 430 |
| Kleur | 2B |
| Dikte | 0.6mm 0.7mm |
| Naam | 410 Roestvrij staalrollen |
|---|---|
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Graad | 410 |
| Kleur | 2B / BEDELAARS |
| Dikte | 2mm 3mm |
| Naam | Roestvrijstalen spoelen 201 Chinese SS Strips Spoelen |
|---|---|
| Techniek | Het gelijkstellen |
| Graad | 201 J1 J2 J3 |
| Kleur | Slijp Natuurlijke kleur |
| Dikte | 3 mm 4 mm |
| Naam | Chinese fabriek roestvrijstalen spoelen 201 |
|---|---|
| Techniek | Gelijmde, gepekelde, gepekelde |
| Graad | 201 J1 J2 J3 |
| Kleur | Natuurlijke kleur wit grijs |
| Dikte | 0.5 mm 0.6 mm |
| Naam | SUS304L roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | Koude Rolling |
| Graad | SUS304L |
| Kleur | grijze kleur |
| Dikte | 0.6mm |