| naam | 316L de Pijpen van de roestvrij staalnaald |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Muurdikte | Op maat |
| Graad | 316L |
| Lange | 6m |
| naam | 316L roestvrij staalnaadloze buizen |
|---|---|
| Techniek | naadloos |
| Muurdikte | SCH40 |
| Rang | 316L |
| Lengte | 6m of als eis van de klant |
| naam | 316L Rechthoekige Buizen van roestvrij staal de Vierkante Pijpen |
|---|---|
| Techniek | gelast of naadloos |
| Muurdikte | Als vereiste cliënt |
| Rang | 316L |
| Lengte | 6m of als eis van de klant |
| Naam | S30500 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | Wals koud |
| Graad | S30500 |
| Kleur | spiegel |
| Dikte | 0.5 mm |
| Naam | SUS316L roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Techniek | No1 of koud gewalst |
| Graad | SUS316L |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 0.45mm |
| Naam | 201 roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 2mm100mm |
| Rang | 201 |
| Oppervlakte | No.1 |
| Naam | 310S roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 2mm |
| Rang | 310S |
| Lengte | 6000mm |
| Naam | 410 Roestvrij staalrollen |
|---|---|
| Techniek | Roestvrij staal |
| Graad | 420 |
| Kleur | 2B |
| Dikte | 0.8 mm 1 mm |
| Naam | 430 Chinese roestvrijstalen spoelen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Graad | 430 |
| Kleur | 2B / BEDELAARS |
| Dikte | 2mm 3mm |
| Naam | 410 Strips van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalste warmtebehandeling |
| Graad | 410 420 430 |
| Kleur | 2B of op verzoek |
| Dikte | 00,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |