| Naam | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Graad | 309S |
| Kleur | Natuurlijk Grijs |
| Dikte | 0.9 mm |
| Naam | 316 Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 10mm |
| Rang | 316 |
| Lengte | 12M |
| Naam | 310S roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | warmwals |
| Graad | 310s |
| Kleur | Natuurlijke Zwarte |
| Dikte | 1.2MM |
| Naam | 310S roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 8mm |
| Rang | 310S |
| Lengte | 6000mm |
| Naam | 321 roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 5mm |
| Rang | 321 |
| Lengte | 6000mm |
| Naam | 316L roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 316L |
| Lengte | 12M |
| Naam | 316 Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 10mm |
| Rang | 316 |
| Lengte | 6m |
| Naam | 201 de Straal van het roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Hoogte | 65mm |
| Been breedte | 40mm |
| break | Bouw |
| Cijfer | 201 |
| Naam | 321 roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| OD | 18mm |
| Lengte | 6000mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 321 |
| Naam | 201 roestvrij staalh Straal |
|---|---|
| Specificaties | 175*90*5*8mm |
| Verpakking | Standaard zeewaardige verpakking |
| Toepassing | bouw |
| Rang | 201 |