| Naam | SS 304 gewalst plaat / spoel |
|---|---|
| Techniek | HL / Mirror |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Helder wit |
| Dikte | 7 mm |
| Diameter | 6-1200 mm |
|---|---|
| Type verbinding | norm of als verzoek |
| Toepassing | Bouw, Machines, Elektronika, Lichte Industrie, Enz. |
| Temperatuurbepaling | Standaard |
| Eindtype | norm of als verzoek |
| Naam | 304 de Goot van de roestvrij staaldoos |
|---|---|
| Specificatie | 0.8*900mm |
| Gebruik | Watergoot |
| oppervlakte | 2B |
| Rang | 304 |
| Naam | 304 de Goot van het roestvrij staaldakwerk |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm |
| Gebruik | Dakwerkgoot |
| oppervlakte | Helder |
| Rang | 201 |
| Naam | 316 U-balk van roestvrij staal |
|---|---|
| Hoogte | 120 mm |
| Beenbreedte | 53 mm |
| Toepassing | waterkanaal |
| Graad | 316 |
| Naam | 304 roestvrij staal plaat 80 mm |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst / Warmgewalst |
| Dikte | 80 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | 1500 * 6000 mm of indien vereist |
| Naam | Koudgewalste 304L roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 0.5 mm |
| Graad | 304L |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Naam | 304 draad van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Koud trekken |
| Dikte | 1 mm 2 mm |
| standaard | ASTM |
| Toepassing | Onderdelen van machines of industrie |
| Naam | 304 roestvrij staalh Straal |
|---|---|
| Specificaties | 100*50*5*7 |
| Verpakking | Standaard Sea-worthy Verpakking |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 304 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 2 mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | 2B |