| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Materiaal | 304 |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 8K |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 3mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 5mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | Nr.1 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Gewicht | Op verzoek |
|---|---|
| Dikte | 0.112mm |
| Typeround | spoel strip |
| Kleur | Splinter wit |
| Monsterafgift | vrij |
| Naam | SS-draden |
|---|---|
| Techniek | Koud getrokken |
| Dikte | 0.1-13 mm |
| standaard | DIN GB |
| Toepassing | De industriegebruik |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0.8mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | Watertank |
| Naam | Roestvrij staal 201 Doosgoot |
|---|---|
| Specificatie | 1.2*1000mm |
| Gebruik | Dakgoot |
| oppervlakte | 2B |
| Rang | 201 |
| Naam | Ronde staaf van ASTM A36 koolstofstaal |
|---|---|
| Overdosis | 37 mm |
| Lengte | 6000 mm of naar behoefte van de klant |
| Toepassing | Industrie, Bouw |
| type | Gebaseerd op de behoeften van de klant |