| naam | 304 roestvrij staal 8K plaat |
|---|---|
| Techniek | 8K verwerkt |
| Dikte | 0,7 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als behoeften van de klant |
| naam | 304 roestvrij staal haarlijnplaat |
|---|---|
| Techniek | Hoornlijn verwerkt |
| Dikte | 5 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1250 * 2500 mm |
| naam | 304 roestvrij staal Spiegelplaat |
|---|---|
| Techniek | Opgepoetst |
| Dikte | 1,2 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500 * 6000mm |
| Naam | Koudgewalste 309s-Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 0.3mm |
| Rang | 309s |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Graad | 304 |
| Kleur | splinter |
| Dikte | 0,2 mm-8 mm |
| Naam | 201 roestvrijstalen platen |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 12 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | Koudgewalste 316L roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 8 mm |
| Graad | 316L |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Naam | 201 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst |
| Dikte | 42mm |
| Rang | 201 |
| Oppervlakte | No.1 |
| Naam | 304 de Bar van de roestvrij staalhoek |
|---|---|
| Dikte | 5mm |
| Breedte | 50mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 304 |
| Naam | 304 de Straal van het roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Hoogte | 50mm |
| Beenbreedte | 37mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 304 |