| Naam | 304 roestvrij staal hoekbalk |
|---|---|
| Dikte | 4 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Toepassing | Dakbundel |
| Kleur | Slipper |
| Naam | Goot 304 van het roestvrij staalwater |
|---|---|
| Dikte | 1.5mm |
| Gebruik | Dakwerkgoot |
| oppervlakte | 2B |
| Rang | 304 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 2 mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | Roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte | 5.5 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Toepassing | Industrie, bouw, bouw |
| Verwerkingsdienst | Buigwerk, lassen, steken, ontwikkelen, snijden |
| Naam | 304 de Hexuitdraaibar van het BEDELAARSroestvrije staal |
|---|---|
| Specificatie | 14mm |
| Gebruik | decoratie |
| Oppervlakte | BA |
| Rang | 304 |
| Naam | Gelast plaat SS 304 spoel |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Beschikbare oppoetsen |
| Dikte | 6mm |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Temperatuur | 655°C |
| Dikte | 6.5mm |
| standaard | AiSi |
| Oppervlakte | koudwalsen |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de categorie 304 |
|---|---|
| materiaal | 304 |
| Dikte | SCH 5S |
| Buitendeursdiameter | 0.35-915 mm |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 5 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | 2B koudgewalst |