| Naam | 304 Gouden de Broodjesrollen van het roestvrij staal Gele Titanium |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | gouden |
| Dikte | 0.6mm |
| Naam | 304 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Overdosis | 20 mm |
| Lange | 6000mm of aangepast |
| Toepassing | Bouw, Industrie |
| Type | Ronde of aangepast |
| naam | 304 roestvrij staalnaadloze buizen |
|---|---|
| Techniek | Beschikbaar Pools |
| Dikte | 6mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| naam | Roestvrij staal Geperforeerde Platen |
|---|---|
| Techniek | Geperforeerd |
| Dikte | 0.6mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1219*2438 mm |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Dikte | Op maat |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |
| naam | 321 de Platen van roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 3 mm 4 mm |
| Rang | 321 |
| Techniek | 2B oppervlakte |
| naam | 316L roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 7mm |
| Rang | 316L |
| MTC | Beschikbaar |
| Naam | 304 ruwe staalstaven |
|---|---|
| Overdosis | Op maat |
| Toepassing | Jamb Gebouw |
| Kleur | Donkergrijs |
| Techniek | 8K spiegel |
| naam | 316L koudgewalste Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 2.5mm |
| Rang | 316L |
| Techniek | Koudgewalst |
| Naam | U-balk van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Hoogte | 100 mm |
| Beenbreedte | 48 mm |
| toepassing | reinigingstank |
| Graad | 304 |