| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Natuurlijk |
| Dikte | 0.7mm |
| Naam | Roestvrij staal 304 rollplaat |
|---|---|
| Techniek | Geborsteld beschikbaar |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | HL-afwerking of Mirror-afwerking |
| Dikte | 6.5mm |
| Naam | SS-platen platen 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Graad | 201 |
| Oppervlakte | gepolijst of gegraveerd |
| Naam | 35# naadloze Staalbuizen |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 16mm |
| Rang | 35# |
| Toepassing | Mijnbouw |
| Naam | 304 roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Graad | GB 304 kwaliteit |
| Surface | 8K Mirror |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Dikte | 2.5 mm |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| Lange | 6m of op maat |
| Toepassing | Decoratie, trappenrails, industrie |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de categorie 304 |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 1.65mm |
| Graad | 304 Graad |
| Oppervlakte | BA, koudwalsen |
| Naam | Buizen van de categorie Ss304 |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 1.5 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| naam | SS 304 Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Dikte | 10mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Afmaken. | Warm gewalst |
| naam | 304 de Plaat van de roestvrij staalkleur |
|---|---|
| Techniek | Met een laag bedekte kleur |
| Dikte | 2mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500 * 6000mm |