| Naam | 304 roestvrij staal Vierkante Pijpen |
|---|---|
| Techniek | Vervaardigde koude - |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Type | Vierkante pijpen |
| Naam | 304 roestvrij staalh Straal |
|---|---|
| Specificaties | 100*50*5*7 |
| Verpakking | Standaard zeewaardige verpakking |
| Toepassing | Industriële productiezaal |
| Kleur | Natuurlijke kleur |
| Naam | Koudgewalste Hairline het Roestvrije staalbladen van 316L |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 0,6 mm |
| Rang | 316L |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| Naam | Koudgewalste 321 Hairline Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 0.8mm |
| Graad | 321 |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Breedte | 1000 mm-2500 mm of op aanvraag |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Vorm | Blad |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, enz. |
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Naam | 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Dikte | 0.3mm |
| Graad | 304 / 304L |
| grootte | 1250*6000 mm |
| Naam | 420 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Warmgewalst |
| Rang | 420 |
| Kleur | Strook |
| Dikte | 3mm14mm |
| Naam | 316 platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Graad | 316 |
| Technique | Polished, |
| Naam | Roestvrij staalrol 304 |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Staalkwaliteit | 304 |
| Kleur | Natuurlijke Kleur |
| Dikte | 3 mm |
| Naam | 904L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 904L |
| Kleur | Strookkleur |
| Dikte | 0.25mm14mm |