| Naam | 904L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 904L |
| Kleur | Strookkleur |
| Dikte | 0.25mm14mm |
| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst / warmgewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | BA-kleur |
| Dikte | 0.35mm |
| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | warmwals |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | duidelijk wit |
| Dikte | 5 mm |
| Naam | Roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 1mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 0.5mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | Nr.1 |
| Monsterafgift | vrij |
|---|---|
| Kleur | Splinter wit |
| Gewicht | Op verzoek |
| Dikte | 0.112mm |
| Typeround | spoel strip |
| Naam | 316 platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | BEDELAARS |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| Proces | Reliëf |
| Naam | Spiegelplaten van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Graad | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Typeround | spoel strip |
|---|---|
| MTC | Beschikbaar |
| standaard | ASTM, AISI, JIS, DIN |
| Dikte | 0.112mm |
| Gewicht | Op verzoek |
| Naam | 304 SS-platen |
|---|---|
| Techinical | warmwals |
| Dikte | 12 mm |
| Graad | 304 304L |
| Oppervlakte | No.1 of aangepast |