| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Hairline eindig |
| Dikte | 8 mm |
| Naam | 304 roestvrij staal om Pijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 304 roestvrij staal om Pijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Dikte | 1.5mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| Naam | 304 roestvrij staal Vierkante Pijpen |
|---|---|
| Techniek | Vervaardigde koude - |
| Dikte | 2 mm |
| Rang | 304 |
| Type | Vierkante pijpen |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 2 mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | Platen van roestvrij staal SS201 |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 2 mm - 10 mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | Gepolijst of geïmpregreerd |
| Naam | 201 Platen van roestvrij staal J1 J2 J3 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Graad | 201 |
| Oppervlakte | Zure was |
| Naam | Platen van roestvrij staal 316/316L |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst en gegloot |
| Dikte | 0.8mm 1mm |
| Graad | 316/316L |
| Oppervlakte | 8K geborsteld beschikbaar |
| Naam | 430 Platen van roestvrij staal 400-serie Platten van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 8 mm 10 mm 12 mm |
| Graad | 430 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | 400-serie roestvrij staalplaten Inoxplaten ASTM 410 420 430 Dikte 4mm 5mm 6mm Chinese fabriek |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst/walste koud |
| Dikte | 4mm 5mm 6mm |
| Graad | 400-reeks |
| Oppervlakte | 2B of indien nodig |