| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Natuurlijke Kleur |
| Dikte | 0.4mm |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Staalkwaliteit | 304 |
| Kleur | wit zilver |
| Dikte | 0.5mm |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Dikte | 3.5 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 10mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | Nr.1 |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Vervaardigde koude - |
| Rang | 304 |
| Kleur | Heldere Strook |
| Dikte | 0.25mm |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Heldere splinter |
| Dikte | Als verzoek |
| Naam | Koudgewalste 310s-Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 310S |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Dikte | 0.35mm 0.45mm |
| Graad | 316 |
| Techniek | Gepolijst, 8K, spiegel |
| Naam | Koudgewalste 904L-Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 6mm |
| Rang | 904L |
| Oppervlakte | Koudgewalst |