| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Materiaal | 304 |
| Dikte | 8mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | HL |
| Naam | Platen van roestvrij staal 201 |
|---|---|
| Techinical | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Dikte | 00,6 mm 0,8 mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Naam | 410 Platen van roestvrij staal Platen 420 SS |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst/warmgewalst |
| Dikte | 0.4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Graad | 410 420 |
| Oppervlakte | 2B BA 8K |
| Naam | 410 Platen van roestvrij staal 420 SS inoxplaten Platen van roestvrij staal 410 420 430 |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 1 mm 2 mm 3 mm |
| Graad | 410 420 430 |
| Oppervlakte | 2B Gepolijst Gepoetst |
| Naam | 304 roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Overdosis | 25 mm |
| Toepassing | leuning |
| Kleur | Silve |
| Techniek | gepolijst |
| Naam | 304 de Bar van de roestvrij staalhoek |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| Breedte | 25mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 304 |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Naverwerkte |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Wit |
| Dikte | 0.5mm |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Hairline eindig |
| Dikte | 8 mm |
| Naam | 304 roestvrij staal om Pijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 304 roestvrij staal om Pijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Dikte | 1.5mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |