| Naam | SS304 Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Graad | 304 304l |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| naam | 304 roestvrij staal Geëtste Bladen |
|---|---|
| Techniek | Geëtst |
| Dikte | 0.8mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500*6000mm |
| Naam | 304 de Strokenriem van de roestvrij staalspiegel |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Spiegelkleur |
| Dikte | 1.2mm |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | 2B = koudgewalst |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Graad | 304 |
| Technique | Embossed |
| naam | Om 304 Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | 8K spiegel |
| Dikte | 1,6 mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| naam | 304 de Pijpen van de roestvrij staaldecoratie |
|---|---|
| Techniek | 8K spiegel |
| Dikte | 6mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| Naam | 304 de roestvrij staalspiegel rolt Rollen |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Spiegel |
| Dikte | 0.9mm |
| naam | Roestvrij staalplaten In reliëf gemaakte Bladen 304 |
|---|---|
| Techniek | Veroorzaakt patroon |
| Dikte | 3mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als behoeften van de klant |
| Naam | 304 roestvrij staal HL-plaat |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst en geborsteld |
| Dikte | 8 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | Als requirments |
| Naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Plaat |
|---|---|
| Techniek | Diverse Patronen |
| Dikte | 10 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | 1219 * 2438 |