| Naam | 60 mm 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst/koud gewalst |
| Dikte | 60 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | 1219*2438 of aangepast |
| Naam | Roestvrij staalstrook 304 |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | splinter |
| Dikte | 0.8mm |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
| Behandeling | Het ontharden, het Inleggen, het Oppoetsen |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, enz. |
| Breedte | 1000mm2500mm of zoals Gevraagd |
| Naam | Chinese ASTM 304 roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 1 mm 1,5 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | Gepolijst geborsteld verkrijgbaar |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Type | Blad |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Toepassing | Fabrieksgebouw, Keukengebouw, Decoratie |
| Naam | Roestvrij staalbladen 304 |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst |
| Dikte | 8mm |
| Rang | 304 304L |
| Oppervlakte | No.1 |
| Naam | 304 roestvrij staal plaat 0,8 mm |
|---|---|
| Techniek | Gepolijst beschikbaar |
| Dikte | 0.8mm |
| Graad | 304 |
| grootte | Aanpassing |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Dikte | 0.5mm 0.7mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Type | Plaat |
| Graad | 201, 304, 306 |
| Proces | 2B, 8K, Mirror |
| Toepassing | Industriegebouw, Keukengebouw |
| Naam | SUS 304 SS-platen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm 0.6mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | 2B BA 8K |