| naam | Warmgewalste Roestvrij staalbladen 304 |
|---|---|
| Dikte | 12mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 4*8 |
| Afmaken. | Onthard |
| Naam | Roestvrij staalbladen 304 |
|---|---|
| Dikte | 0.330mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Afmaken. | 2B NO.1 |
| Naam | koudgewalste platen van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.1mm 0,15mm 0,2mm |
| Graad | 304 / 304L |
| Oppervlakte | 2B glad |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| De rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Aflevering | 3-5 dagen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Behandeling | Het ontharden, het Inleggen, het Oppoetsen |
| Kleur | Zilver |
| Dikte | 0.1mm100mm |
| Breedte | 1000mm2500mm of zoals Gevraagd |
|---|---|
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| De rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| breedte | 1000 mm-2500 mm of op aanvraag |
|---|---|
| hardheid | HV200-HV280 |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| De rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Plaat |
|---|---|
| Techniek | Patroonverwerking |
| Dikte | 1,5 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | Op verzoek |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst = 2B |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Naam | 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | warm vervaardigd |
| Dikte | 50 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | aangepast |