| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Dikte | 1.11mm - 15mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Graad | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Naam | Het roestvrije staal plateert 304 |
|---|---|
| Techinical | Aangepaste Beschikbaar |
| Dikte | 2mm |
| Graad | 300 Reeksen |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | Het roestvrije staal plateert 304 |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst/walste koud |
| Dikte | 0.5mm |
| Rang | 300 Reeksen |
| Oppervlakte | 2B / BEDELAARS |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Hardheid | HV200-HV280 |
| Aflevering | 3-5 dagen |
| Dikte | 0.1mm100mm |
| Naam | 2mm 304 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 2 mm |
| Graad | 304 / 304L |
| Oppervlakte | Gebrand en ingelegd |
| naam | Gekleurde Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techniek | Kleur |
| Dikte | 0.2mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Op maat |
| Naam | 304 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 6 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Bladen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 10mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500 * 6000mm |
| Naam | Koudgewalste vellen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 1mm 1.2mm 1.5mm |
| Graad | 304 304l |
| Oppervlakte | 2B natuurlijke |