| Naam | Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 2 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | koudwalsen |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de klasse 201 |
|---|---|
| Materiaal | 201 |
| Dikte | SCH 10S |
| Buitendeursdiameter | 0.45-975 mm |
| Oppervlakte | Spiegeloppervlakte |
| Aflevering | 3-5 dagen |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Vorm | Blad |
| materiaal | 304 roestvrij staal |
| Naam | 304 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Rang | 304 |
| Kleur | zilver |
| Dikte | 0.2mm6mm |
| Naam | 304 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Rang | 304 |
| Kleur | zilver |
| Dikte | 0.2mm6mm |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de categorie 304 |
|---|---|
| materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 2.3mm |
| Graad | 303 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 3.7mm |
| Graad | 303 |
| Oppervlakte | koudwalsen |
| naam | Roestvrij staal 304 Gebeëindigde het Haarscheurtje van Bladenplaten |
|---|---|
| Techniek | Geborsteld |
| Dikte | Op maat |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1220*2440mm |
| Naam | 304 roestvrij staal plaat 0,4 mm |
|---|---|
| Techniek | koud vervaardigd |
| Dikte | 0.4mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als eis van de klant |
| Naam | koudgewalste platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Dikte | 0.110mm |
| Graad | SS304 |
| Oppervlakte | Gepolijst beschikbaar |