| Naam | 304 de Straal van het roestvrij staalkanaal |
|---|---|
| Hoogte | 50mm |
| Beenbreedte | 37mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 304 |
| Naam | Roestvrij staal Vierkante Pijpen 304 |
|---|---|
| Techniek | Geborsteld of gepolijst |
| Dikte | 5 |
| Graad | 304 |
| type | Vierkante pijpen |
| naam | 316L roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst/walste koud |
| Dikte | 4mm 5mm |
| Rang | 316L |
| SGS | Beschikbaar |
| naam | SS Buizen 304 van het Pijpenroestvrije staal |
|---|---|
| Techniek | Opgepoetst haarscheurtje |
| Dikte | SCH40 |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| Naam | Platen van roestvrij staal 201 |
|---|---|
| Techinical | Gepolijst beschikbaar |
| Dikte | 4mm 5mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Naam | Chinese 304/304L roestvrijstalen spoelen |
|---|---|
| Techniek | Zuurwassen geanaliseerd |
| Graad | 304 / 304L |
| Kleur | strookkleur |
| Dikte | 1 mm 2 mm |
| Naam | ASTM Chinese roestvrijstalen spoelen strips 304/304L |
|---|---|
| Techniek | Decoiling Nivelling |
| Graad | 304 / 304L |
| Kleur | Blinker of wit |
| Dikte | 00,8 mm 0,9 mm |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Materiaal | 304 |
| Dikte | 4mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | BA |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Materiaal | 304 |
| Dikte | 5mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | BA |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Natuurlijke spiegel |
| Dikte | 6 mm |