| Naam | 304/304L roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Koud getrokken Polijst haarlijn |
| Wanddikte | 1.6mm |
| Graad | 304 / 304L |
| Lange | 6 meter of op verzoek van de klant |
| Naam | 316/316L Platen van roestvrij staal Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Dikte | 1.5mm 2mm |
| Graad | 316/316L |
| Oppervlakte | 8K geborsteld beschikbaar |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | 8K |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | 8K |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Materiaal | 304 |
| Dikte | 2 mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | HL |
| Naam | 201 roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| OD | 10mm |
| Lengte | 6000mm |
| Toepassing | Bouw |
| Rang | 201 |
| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | warmwals |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Opgepoetste spiegel |
| Dikte | 6 mm |
| Naam | Buizen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Wanddikte | 4 mm |
| Graad | 304 |
| Lange | als verzoek van de cliënt |
| Naam | 304/304L draad van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Koudgetrokken |
| Dikte | 1 mm 1,2 mm |
| standaard | ASTM AISI |
| Toepassing | De industrie en bouw |
| Naam | 904L naadloze Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 904L |
| Lengte | 6m |