| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 5mm |
| Materiaal | 304 |
| Oppervlakte | Nr.1 |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet-ondergedompeld |
| Dikte | 10mm |
| Rang | DC53D |
| Zinklaag | 80g |
| Naam | Koperen platen TU1 TU2 |
|---|---|
| Techniek | Zuurstofreductie |
| Dikte | 0.5 mm 0.6 mm |
| Graad | TU1 |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | Koperen platen TP1 |
|---|---|
| Techniek | naar beneden rollen |
| Dikte | 0.7mm 008mm |
| Graad | TP1 |
| Lange | 6 meters |
| Naam | C11000 C12000 Katodekoppenplaten |
|---|---|
| Techniek | Zuurstofreductie |
| Dikte | 3mm 5mm |
| Graad | C11000 C12000 |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 3mm |
| Rang | DX53D |
| Zinklaag | 100G |
| Naam | Platen van koper C21000 |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Dikte | 0.130mm |
| Graad | C21000 |
| legering | Zinklegering |
| Naam | Rode koperen platen strip T2 |
|---|---|
| Techniek | koudwalsen |
| Dikte | 1 mm 1,2 mm |
| Graad | T2 |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 9mm |
| Rang | DC53D |
| Zinklaag | 200G |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 10mm |
| Rang | DC53D |
| Zinklaag | 80g |