| Naam | GI Bladen galvaniseerden Staal Golfdakwerkbladen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 2 mm |
| Rang | DX53D |
| Toepassing | Dakwerkstructuur |
| Naam | Q355 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 0,8-1,2 mm |
| norm | JIS |
| Breedte | 10011250mm |
| Naam | Q355 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 12mm |
| Norm | GB |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Q195 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 14mm |
| Norm | EN |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Q195 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 10mm |
| Norm | JIS |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0.8mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | Watertank |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 15mm |
| Rang | DX53D |
| Toepassing | Watertank |
| Naam | PPGI Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 0.8mm |
| Rang | SGCC |
| Gebruik | Wandpaneel |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 8mm |
| Rang | DC53D |
| Zinklaag | 180g |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0,2-8 mm |
| Rang | DX520 |
| Toepassing | Gebouw |