| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 5mm |
| Rang | DX51D |
| Zinklaag | 100 |
| Naam | Q345b Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Rang | Q345B |
| Toepassing | Fabrieksgebruik |
| Kleur | natuurlijke kleur |
| Naam | Q235b Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Rang | Q235B |
| Toepassing | Bouwgebruik |
| Kleur | zwart |
| Naam | Q195 Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Rang | Q195 |
| Toepassing | Fabrieksgebruik |
| Kleur | natuurlijke kleur |
| Naam | Voorgelakte gegalvaniseerde stalen spoel |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 3mm |
| Rang | DC51D |
| Gebruik | decoratie |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 3mm |
| Staalkwaliteit | DC52D |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 3mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | decoratie |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 4mm |
| Rang | DC52D |
| Zinklaag | 80 |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Lengte | Als behoeften van de klant |
| Staalkwaliteit | DC52D |
| Zinklaag | 120 |
| Naam | Gegalvaniseerde staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Heet-ondergedompeld |
| Dikte | 5mm |
| Rang | DC53D |
| Kleur | Natutralkleur |