| Naam | Q355 Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Rang | Q355 |
| Toepassing | Bouwgebruik |
| Kleur | zwart |
| Naam | Koudgewalste 304L roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 0.5 mm |
| Graad | 304L |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Naam | 304 roestvrij staal plaat 80 mm |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst / Warmgewalst |
| Dikte | 80 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | 1500 * 6000 mm of indien vereist |
| Naam | PPGI Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 1,5 mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | Dakwerk |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 1mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | Container |
| Naam | Q195B Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 15mm |
| Norm | SUS |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | T1 T2 Koperplaat |
|---|---|
| Techniek | Koperen zuiveren |
| Dikte | 0.3 mm 0,4 mm |
| Graad | T1 |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | 16Mn Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 45mm |
| Norm | ASTM |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Q195 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 20mm |
| Norm | ASTM |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Q355B Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 35mm |
| Norm | DIN |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |