| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 3mm |
| Rang | DC53D |
| Kleur | Helder |
| Naam | Q235b Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Rang | Q235B |
| Toepassing | Gebruik in de bouw |
| Kleur | Zwart |
| Aflevering | 3-5 dagen |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Vorm | Blad |
| materiaal | 304 roestvrij staal |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Vorm | Blad |
| Levering | 3-5 dagen |
| certificaat | ISO, SGS, BV, enz. |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Behandeling | Het ontharden, het Inleggen, het Oppoetsen |
| Verpakking | Standaardpakket voor zeevaart bij uitvoer |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0,2-8 mm |
| Rang | DX53D |
| Toepassing | Watertank |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 6mm |
| Rang | DC520 |
| Toepassing | Gebouw |
| Naam | Gegalvaniseerde Staal Golfbladen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 1mm |
| Rang | DC51D |
| Toepassing | Wandpaneel |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet-ondergedompeld |
| Dikte | 6mm |
| Rang | Dc51D |
| Zinklaag | 120g |
| naam | Het Vloeistaal plateert Bladen 45# |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 32mm |
| Norm | GB |
| Toepassing | Fabrieksgebruik |