| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0.8mm |
| Rang | DX53D |
| Toepassing | zonne- |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 8mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | Watertank |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 10mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | zonne- |
| Naam | 310S roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | warmwals |
| Graad | 310s |
| Kleur | Natuurlijke Zwarte |
| Dikte | 1.2MM |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 2 mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | Nr.1 |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Materiaal | 304 |
| Dikte | 5mm |
| Rang | 304 |
| Oppervlakte | BA |
| Naam | Roestvrijstalen spoel 304 |
|---|---|
| Techniek | warmwals |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | duidelijk wit |
| Dikte | 5 mm |
| naam | Vloeistaalbladen Q235 |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 22mm |
| Norm | ASME AISI SUS |
| Toepassing | Gebruik in de bouw |
| naam | 304 roestvrij staalnaadloze buizen |
|---|---|
| Techniek | Beschikbaar Pools |
| Dikte | 6mm |
| Rang | 304 |
| Type | ronde pijpen |
| Naam | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Graad | 309S |
| Kleur | Natuurlijk Grijs |
| Dikte | 0.9 mm |