| Naam | 321 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 321 |
| Kleur | zilver of zwart |
| Grootte | Als behoeften |
| Certificering | MTC ISO Available |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet - Ondergedompeld |
| Dikte | 8mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | Landbouw |
| Naam | Chinese fabriek roestvrijstalen spoelen 201 |
|---|---|
| Techniek | Gelijmde, gepekelde, gepekelde |
| Graad | 201 J1 J2 J3 |
| Kleur | Natuurlijke kleur wit grijs |
| Dikte | 0.5 mm 0.6 mm |
| Naam | 316 Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | nr. 1 |
| Graad | 316 |
| Kleur | Natuurlijke splinter |
| Dikte | 1.4 mm |
| Naam | 316Ti roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | NO1 warmgewalst |
| Graad | 316Ti |
| Kleur | Slipper |
| Dikte | 1.5 mm |
| Naam | Platen van koper C26800 |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Dikte | 1 mm 2 mm |
| Graad | C26800 |
| legering | Zinklegering |
| Naam | Gelast plaat SS 304 spoel |
|---|---|
| Techniek | Koudwalsen |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Beschikbare oppoetsen |
| Dikte | 6mm |
| Naam | Gegalvaniseerde dakplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 1,2 mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | Pakhuisstructuur |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 7mm |
| Rang | DC52D |
| Zinklaag | 160g |
| Naam | Gegalvaniseerde staalpijpen |
|---|---|
| Techniek | Heet-Ondergedompeld koudgewalst |
| Dikte | 5mm |
| Rang | DX52D |
| Zinklaag | 80 |