| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 22mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | Container |
| naam | Koolstofstaalbladen Q235B |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 5mm |
| Norm | NL GB |
| Toepassing | De industriecontainer |
| Naam | 410 Roestvrij staalrollen |
|---|---|
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Graad | 410 |
| Kleur | 2B / BEDELAARS |
| Dikte | 2mm 3mm |
| Naam | 410 Strips van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalste warmtebehandeling |
| Graad | 410 420 430 |
| Kleur | 2B of op verzoek |
| Dikte | 00,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |
| Naam | 316L roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Technische | koudgewalst |
| Graad | 316L |
| Kleur | splinter |
| Dikte | 0.25mm8mm |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 10mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | zonne- |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 22mm |
| Rang | DX520 |
| Toepassing | decoratie |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0.2mm |
| Rang | DX51D |
| Zinklaag | 100G |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0.8mm |
| Rang | DX53D |
| Toepassing | landbouw |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0,2-8 mm |
| Rang | DX510 |
| Toepassing | Gebouw |