| Naam | 304 roestvrij staal plaat 0,4 mm |
|---|---|
| Techniek | koud vervaardigd |
| Dikte | 0.4mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als eis van de klant |
| naam | Het roestvrije staal plateert 321 Inox-Bladen |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 12mm |
| Rang | 321 |
| Techniek | No.1 oppervlakte |
| Naam | koudgewalste platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Dikte | 0.110mm |
| Graad | SS304 |
| Oppervlakte | Gepolijst beschikbaar |
| Naam | 316/316L Platen van roestvrij staal Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Dikte | 1.5mm 2mm |
| Graad | 316/316L |
| Oppervlakte | 8K geborsteld beschikbaar |
| naam | 304 roestvrij staal haarlijnplaat |
|---|---|
| Techniek | Hoornlijn verwerkt |
| Dikte | 5 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1250 * 2500 mm |
| Naam | 304 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Rang | 304 |
| Kleur | zilver |
| Dikte | 0.2mm6mm |
| Naam | 310S roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 310S |
| Kleur | Helder |
| Dikte | 0.25mm13mm |
| Naam | Q235b Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 26mm |
| Norm | ASME |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Q235 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 30mm |
| Norm | JIS |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Roestvrij staal 304 rollplaat |
|---|---|
| Techniek | Geborsteld beschikbaar |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | HL-afwerking of Mirror-afwerking |
| Dikte | 6.5mm |