| Naam | Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 3.7mm |
| Graad | 303 |
| Oppervlakte | koudwalsen |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de categorie 304 |
|---|---|
| materiaal | 304 |
| Dikte | SCH 5S |
| Buitendeursdiameter | 0.35-915 mm |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de klasse 201 |
|---|---|
| Materiaal | 201 |
| Dikte | SCH 10S |
| Buitendeursdiameter | 0.45-975 mm |
| Oppervlakte | Spiegeloppervlakte |
| Naam | 316 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 4 mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de categorie 304 |
|---|---|
| materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 2.3mm |
| Graad | 303 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 316 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 4 mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | Buizen van roestvrij staal van de categorie 304 |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 1.65mm |
| Graad | 304 Graad |
| Oppervlakte | BA, koudwalsen |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 5 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | 2B koudgewalst |
| Naam | 316 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 3 mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Naam | 316 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | niet-geïsoleerd |
| Dikte | 2.5 mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | koudgewalst |