| naam | Roestvrij staal 304 Gebeëindigde het Haarscheurtje van Bladenplaten |
|---|---|
| Techniek | Geborsteld |
| Dikte | Op maat |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1220*2440mm |
| naam | 304 roestvrij staal Geëtste Bladen |
|---|---|
| Techniek | Geëtst |
| Dikte | 0.8mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500*6000mm |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Hardheid | HV200-HV280 |
| Aflevering | 3-5 dagen |
| Dikte | 0.1mm100mm |
| naam | De Bladen van het Vloeistaal Structurele Staal 16Mn |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 20mm |
| Norm | GB |
| Toepassing | De structuurbouw |
| Naam | 304 roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Graad | GB 304 kwaliteit |
| Surface | 8K Mirror |
| Naam | Platen van roestvrij staal 201 |
|---|---|
| Techinical | Gepolijst beschikbaar |
| Dikte | 4mm 5mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Dikte | 2.5 mm |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| Lange | 6m of op maat |
| Toepassing | Decoratie, trappenrails, industrie |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Temperatuur | 655°C |
| Dikte | 6.5mm |
| standaard | AiSi |
| Oppervlakte | koudwalsen |
| Naam | Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 2 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | koudwalsen |
| Naam | Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 2.8mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | spiegel |