| naam | 316L roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 7mm |
| Rang | 316L |
| MTC | Beschikbaar |
| Naam | 400-serie roestvrij staalplaten Inoxplaten ASTM 410 420 430 Dikte 4mm 5mm 6mm Chinese fabriek |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst/walste koud |
| Dikte | 4mm 5mm 6mm |
| Graad | 400-reeks |
| Oppervlakte | 2B of indien nodig |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Dikte | Op maat |
| Grade | SS316 |
| Proces | Gedrukt, Patroon, |
| Naam | Roestvrij staalbladen 304 |
|---|---|
| Dikte | 0.330mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Afmaken. | 2B NO.1 |
| Naam | Roestvrij staalbladen 304 |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst |
| Dikte | 8mm |
| Rang | 304 304L |
| Oppervlakte | No.1 |
| Naam | Chinese ASTM 304 roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 1 mm 1,5 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | Gepolijst geborsteld verkrijgbaar |
| naam | Gekleurde Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techniek | Kleur |
| Dikte | 0.2mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Op maat |
| Naam | 2mm 304 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 2 mm |
| Graad | 304 / 304L |
| Oppervlakte | Gebrand en ingelegd |
| breedte | 1000 mm-2500 mm of op aanvraag |
|---|---|
| hardheid | HV200-HV280 |
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| De rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Dikte | 1.11mm - 15mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |