| naam | 316L koudgewalste Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 2.5mm |
| Rang | 316L |
| Techniek | Koudgewalst |
| naam | 8K roestvrij staal316l Platen |
|---|---|
| Techinical | Opgepoetst |
| Dikte | Aangepast |
| Rang | 316L |
| Techniek | 8K verwerkt |
| Breedte | 1000mm2500mm of zoals Gevraagd |
|---|---|
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| De rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Naam | koudgewalste platen van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.1mm 0,15mm 0,2mm |
| Graad | 304 / 304L |
| Oppervlakte | 2B glad |
| Naam | 201 Platen van roestvrij staal J1 J2 J3 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Graad | 201 |
| Oppervlakte | Zure was |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Type | Blad |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Toepassing | Fabrieksgebouw, Keukengebouw, Decoratie |
| Naam | 201 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst |
| Dikte | 42mm |
| Rang | 201 |
| Oppervlakte | No.1 |
| Naam | Koudgewalste 321 Hairline Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 0.8mm |
| Graad | 321 |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Naam | Koudgewalste 310s-Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 3mm |
| Rang | 310S |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| naam | 304 de Plaat van de roestvrij staalkleur |
|---|---|
| Techniek | Met een laag bedekte kleur |
| Dikte | 2mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500 * 6000mm |