| Naam | 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Dikte | 0.3mm |
| Graad | 304 / 304L |
| grootte | 1250*6000 mm |
| Naam | Het roestvrije staal plateert 304 |
|---|---|
| Techinical | Aangepaste Beschikbaar |
| Dikte | 2mm |
| Graad | 300 Reeksen |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | warm vervaardigd |
| Dikte | 50 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | aangepast |
| Naam | 60 mm 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst/koud gewalst |
| Dikte | 60 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | 1219*2438 of aangepast |
| Naam | 304 roestvrij staal HL-plaat |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst en geborsteld |
| Dikte | 8 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | Als requirments |
| Breedte | 1000 mm-2500 mm of op aanvraag |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Vorm | Blad |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, enz. |
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| naam | Warmgewalste Roestvrij staalbladen 304 |
|---|---|
| Dikte | 12mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 4*8 |
| Afmaken. | Onthard |
| Naam | Koudgewalste vellen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 1mm 1.2mm 1.5mm |
| Graad | 304 304l |
| Oppervlakte | 2B natuurlijke |
| Naam | 430 Platen van roestvrij staal 400-serie Platten van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 8 mm 10 mm 12 mm |
| Graad | 430 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| naam | 321 de Platen van roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 3 mm 4 mm |
| Rang | 321 |
| Techniek | 2B oppervlakte |