| Naam | Platen van roestvrij staal 201 |
|---|---|
| Techinical | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Dikte | 00,6 mm 0,8 mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | Gebrand en ingelegd |
| Naam | SS201 Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst en Onthard |
| Dikte | 8 mm 10 mm dik |
| Graad | 201 |
| Techniek | gepolijst of gegraveerd |
| Naam | 410 Platen van roestvrij staal Platen 420 SS |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst/warmgewalst |
| Dikte | 0.4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Graad | 410 420 |
| Oppervlakte | 2B BA 8K |
| Naam | 410 Platen van roestvrij staal 420 SS inoxplaten Platen van roestvrij staal 410 420 430 |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 1 mm 2 mm 3 mm |
| Graad | 410 420 430 |
| Oppervlakte | 2B Gepolijst Gepoetst |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Naam | 201 Vlekvrye staalplaten Platen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 6mm 8mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Naam | Platen van roestvrij staal 316/316L |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst en gegloot |
| Dikte | 0.8mm 1mm |
| Graad | 316/316L |
| Oppervlakte | 8K geborsteld beschikbaar |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Dikte | 0.5mm 0.7mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Naam | Platen van roestvrij staal SS201 |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 2 mm - 10 mm |
| Graad | 201 |
| Techniek | Gepolijst of geïmpregreerd |
| Naam | SS304 Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Graad | 304 304l |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |