| Naam | Koudgewalst 316 roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 50 mm |
| Graad | 316 |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Type | Plaat |
| Graad | 201, 304, 306 |
| Proces | 2B, 8K, Mirror |
| Toepassing | Industriegebouw, Keukengebouw |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Lange | 10006000mm of als Eisen van de Klant |
| De rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Aflevering | 3-5 dagen |
| Naam | Koudgewalste 904L-Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 6mm |
| Rang | 904L |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Mechanische bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Behandeling | Het ontharden, het Inleggen, het Oppoetsen |
| Kleur | Zilver |
| Dikte | 0.1mm100mm |
| naam | 304 roestvrij staal 8K plaat |
|---|---|
| Techniek | 8K verwerkt |
| Dikte | 0,7 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als behoeften van de klant |
| Naam | Koudgewalste 309s-Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 0.3mm |
| Rang | 309s |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| Naam | 201 roestvrijstalen platen |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 12 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | Koudgewalste Hairline het Roestvrije staalbladen van 316L |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 0,6 mm |
| Rang | 316L |
| Oppervlakte | Koudgewalst |
| naam | Roestvrij staal Geperforeerde Platen |
|---|---|
| Techniek | Geperforeerd |
| Dikte | 0.6mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1219*2438 mm |