| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Dikte | 0.35mm 0.45mm |
| Graad | 316 |
| Techniek | Gepolijst, 8K, spiegel |
| Naam | 304 roestvrij staal plaat 0,8 mm |
|---|---|
| Techniek | Gepolijst beschikbaar |
| Dikte | 0.8mm |
| Graad | 304 |
| grootte | Aanpassing |
| Naam | 316 platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Graad | 316 |
| Technique | Polished, |
| Naam | 304 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Koudgewalst |
| Dikte | 6 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Plaat |
|---|---|
| Techniek | Patroonverwerking |
| Dikte | 1,5 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | Op verzoek |
| Naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Plaat |
|---|---|
| Techniek | Diverse Patronen |
| Dikte | 10 mm |
| Graad | 304 |
| grootte | 1219 * 2438 |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst = 2B |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Naam | Spiegelplaten van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Graad | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Graad | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | 2B = koudgewalst |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Graad | 304 |
| Technique | Embossed |