| Naam | SS-platen platen 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Graad | 201 |
| Oppervlakte | gepolijst of gegraveerd |
| Naam | 316 platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techinical | BEDELAARS |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| Proces | Reliëf |
| Naam | Het roestvrije staal plateert 304 |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst/walste koud |
| Dikte | 0.5mm |
| Rang | 300 Reeksen |
| Oppervlakte | 2B / BEDELAARS |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Staalklasse | 304 |
| Kleur | Natuurlijke Kleur |
| Dikte | 0.4mm |
| Naam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Staalkwaliteit | 304 |
| Kleur | wit zilver |
| Dikte | 0.5mm |
| Naam | 304 SS-platen |
|---|---|
| Techinical | warmwals |
| Dikte | 12 mm |
| Graad | 304 304L |
| Oppervlakte | No.1 of aangepast |
| Naam | 904L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Koudgewalst |
| Rang | 904L |
| Kleur | Strookkleur |
| Dikte | 0.25mm14mm |
| Naam | SUS 304 SS-platen |
|---|---|
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm 0.6mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | 2B BA 8K |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Oppervlakte | 2B, BEDELAARS, HL, No.1, No.4, 8K |
| Behandeling | Het ontharden, het Inleggen, het Oppoetsen |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, enz. |
| Breedte | 1000mm2500mm of zoals Gevraagd |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Dikte | Op maat |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |