| Naam | Buizen van de categorie Ss304 |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Dikte | 1.5 mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| Naam | Koudgewalste 316L roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Techinical | koudgewalst |
| Dikte | 8 mm |
| Graad | 316L |
| Oppervlakte | koudgewalst |
| Naam | plaat/plaat van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Techinical | Warm gewalst |
| Dikte | 20 mm |
| Graad | 304 |
| Toepassing | Bouw |
| naam | SS 304 Roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Dikte | 10mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Afmaken. | Warm gewalst |
| naam | 316L roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Techinical | Warmgewalst/walste koud |
| Dikte | 4mm 5mm |
| Rang | 316L |
| SGS | Beschikbaar |
| naam | 304 roestvrij staal Spiegelplaat |
|---|---|
| Techniek | Opgepoetst |
| Dikte | 1,2 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500 * 6000mm |
| naam | Roestvrij staalplaten In reliëf gemaakte Bladen 304 |
|---|---|
| Techniek | Veroorzaakt patroon |
| Dikte | 3mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als behoeften van de klant |
| naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Bladen |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 10mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | 1500 * 6000mm |
| naam | Het roestvrije staal plateert 304 |
|---|---|
| Techinical | Aangepaste Beschikbaar |
| Dikte | 4mm |
| Graad | 304 |
| Oppervlakte | Op maat |
| Naam | 50 mm 304 plaat roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 50 mm |
| Graad | 304 |
| Grootte | Als Verzoek van de Klant |