| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 3mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | landbouw gebruiken |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet-Ondergedompeld koudgewalst |
| Dikte | 12mm |
| Rang | DX51D |
| Zinklaag | 100G |
| Naam | Q345 Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 40mm |
| Norm | EN |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| Naam | Q345B Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst |
| Dikte | 8mm |
| Norm | AISI |
| Toepassing | De industrie en Bouwgebruik |
| naam | Vloeistaalbladen Q235 |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 18MM |
| Norm | ASME |
| Toepassing | bouw en Fabriek |
| Naam | SUS316L roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Techniek | No1 of koud gewalst |
| Graad | SUS316L |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 0.45mm |
| Naam | 410 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Technisch | Warmgewalst |
| Rang | 410 |
| Kleur | Strook |
| Dikte | 3mm14mm |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0,2-8 mm |
| Rang | DX51D |
| Zinklaag | 80 |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Dikte | 0.5mm |
| Rang | DX52D |
| Toepassing | Landbouw |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Techniek | Heet - Ondergedompeld |
| Dikte | 6mm |
| Rang | Dc520 |
| Toepassing | De bouw |