| Naam | Q345B lidstaten Sheet |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Dikte | 40mm |
| norm | ZOALS IK |
| Toepassing | bouw |
| Naam | Koperen platen spoel T1 |
|---|---|
| Techniek | Stempelen |
| Dikte | 1 mm 0,9 mm |
| Graad | T1 |
| Lange | Afhankelijk van het gewicht van de spoel |
| Naam | Katodekopperplaten C12200 C22000 |
|---|---|
| Techniek | Zuiveren |
| Dikte | 1.5mm 2mm |
| Graad | C12200 C22000 |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet-ondergedompeld |
| Dikte | 11mm |
| Rang | DX51D |
| Zinklaag | 160g |
| Naam | Gegalvaniseerde Golfbladen |
|---|---|
| Techniek | Heet gedipt |
| Dikte | 0,8 mm |
| Rang | DX51D |
| Toepassing | Dakplaten |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrollen |
|---|---|
| Techniek | Heet-ondergedompeld |
| Dikte | 6mm |
| Rang | DX53D |
| Zinklaag | 180g |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Techniek | Heet-ondergedompeld |
| Dikte | 5mm |
| Rang | DX51D |
| Zinklaag | 80g |
| Naam | Platen van koper C28000 |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Dikte | 3 mm 4 mm |
| Graad | C28000 |
| legering | Zinklegering |
| Naam | Q195 Koolstofstaalrollen |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst |
| Rang | Q195 |
| Toepassing | Industrie |
| Kleur | zwart |
| Naam | Q235 Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Techniek | Warm gewalst |
| Rang | Q235 |
| Toepassing | bouw |
| Kleur | Zwart |